Bilgisayarınızın bir klasöründe kalıp unutulacak değil, sizin için fark yaratacak ve başarı yolculuğunuzun önemli bir adımı olacak araştırmalar yapmaya odaklanıyoruz. Bu nedenle araştırma tasarlarken sizi doğrudan etkileyen faktörlerle başlıyoruz:

KARAR

Araştırma sonucunda alınması
hedeflenen karar nedir?
Soru formu içeriği ve cevap verilen konular araştırma tasarımının ilk adımı diye düşünülür. Oysa kullanılabilir bir araştırma için öncelikle hangi kararı doğru ve etkili almak için araştırmaya ihtiyaç duyulduğundan başlanmalıdır. Araştırmanın sonunda ne görmek istediğiniz bizim için araştırmanın başlangıç noktasıdır.

ZAMAN

Aksiyon ne kadar acil?
Karar alma sürecini başlatmak
için ne kadar zaman var?
Günümüzde hız katma değer olmaktan çıkıp değer bileşeni haline gelmektedir. Pazarda öne çıkabilmek için doğru aksiyon doğru zamanda alınmalıdır. Sizi karara en kısa sürede ulaştıracak araştırmayı tasarlamak, size vereceğimiz hizmet kapsamında bir hijyen faktörüdür; olmazsa olmaz.

YATIRIM MALİYETİ

Maksimum geri dönüşü karşılayacak
optimal yatırım maliyeti ne olmalıdır?
Güçlü bir marka müşterisine beklentilerinden fazlasını veren ve işletmesine kar sağlayan markadır. İyi bir araştırma her iki özelliği de markaya katabilmeli ve ayrıca kendi içinde gösterebilmelidir. Beklentilerinizin üstüne çıkarken, bunu sizin için en karlı olabilecek şekilde gerçekleştirmek nihai performans kriterimizdir.